.

לקום כל בוקר בהתרגשות ליום חדש,
ליהנות מהיום שלך,
ולסיים כל יום כשאת רגועה ושלווה.
להרגיש את אוהבת להיות אמא.
שאת אוהבת את החיים שלך.

 העתיד הזה קרוב הרבה יותר ממה שנדמה לך.


אהבה לאחרים מתחילה באהבה לעצמנו.
אז לרגל השנה החדשה, קבלי ממני במתנה ובאהבה תוכנית במתנה 
מאמא מתוסכלת ועמוסה לאמא רגועה
 ושלווה ב-7 ימים.לקבלת התוכנית במתנה
מלאי את הפרטים בטופס והתוכנית כבר בדרך אליך!נעים להכיר!

אני איילת רוזן ישראלי, אמא של אלון ואמיר. אוהבת להיות אמא, אוהבת לאמן ולהדריך אימהות, לומדת מהילדים שלי כל יום דברים חדשים על עצמי ועל ההורות שלי.

בתשע השנים האחרונות אני מאמנת אימהות לצמיחה ויועצת שינה לתינוקות ולילדים.
לעיסוק שלי בתחום ההורות בכלל והשינה בפרט, הגעתי בזכות הילדים שלי. 
כשאלון היה בן חצי שנה ולא ישן בלילה וגם לא ביום, שאלתי את עצמי שאלות, בדקתי, חיפשתי תשובות,
ואז החלטתי להבין וללמוד את המקצוע הכל כך משמעותי הזה שלא מלמדים אותנו - הורות, כדי לתת לאימהות צעירות את הידע והכלים שלא היו לי כאמא צעירה, כלים שלדעתי כל אמא צריכה לקבל מהיום הראשון.

יש לי תואר בפסיכולוגיה ותואר שני בהתנהגות ארגונית ומינהל עסקים, אני בוגרת קורס אימון אישי ולימודי הדרכת הורים במכון אדלר, מאמנת אישית מוסמכת באיק"א ומדריכת הורים מוסמכת מ"בייבילינק" ו"בשביל המשפחה".
למדתי ייעוץ שינה במגוון שיטות מהארץ ומהעולם וכן למדתי והוסמכתי בתחום השינה על ידי ד"ר הארווי קארפ בארה"ב (רופא ילדים ומומחה בהתפתחות תינוקות) בארה"ב, ובהמשך גם לימודי מודעות אישית.
כיום אני לומדת ליווי התפתחותי בשיטת "צעד ראשון" ואימון אימהות ב"אמא מאמנת".

אני מדריכה הורים מהימים הראשונים אחרי הלידה, מנהלת את קבוצת הפייסבוק שלי להיות אמא - הקבוצה הרשמית ומפתחת מוצרים דיגיטליים להורים, ביניהם המדריך לשינה של תינוקות בשנה הראשונה .

בשנים האחרונות אני עובדת עם הורים לתינוקות ולילדים בגיל הרך ומטפלת בקשיים שקשורים לשינה, להתנהגות, ובכלל, ורואה את ההבדל העצום בהתמודדות עם קשיי שינה וכל קושי אחר בהורות בין אימהות רגועות ושלוות לבין אימהות מתוסכלות ועמוסות. וזו הסיבה שבחרתי להעמיק בתחום של אימון אימהות לשינוי תודעתי. 
כשאנחנו הופכות לאימהות המציאות שלנו משתנה, התפקידים שלנו משתנים ומתרבים, העומס גדל, יש לנו תחושה שאין לנו כבר זמן לעצמנו, שאנחנו צריכות לוותר על הרצונות שלנו כמעט תמיד למען הילדים.
אבל אני מאמינה ויודעת שהרצונות שלנו והדברים האלה שעושים לנו טוב (שאולי כבר שכחנו מה הם..) הם הראשונים בחשיבותם. כי המפתח לאושר של המשפחה שלך טמון בך. הכל מתחיל ממך. אמא טובה היא אמא שטוב לה. אמא שנותנת לעצמה. אמא שהצרכים שלה מקבלים מענה לפני הכל. כי כשלך טוב, טוב גם להם.
ולכן בשנים האחרונות אני מאמנת אימהות לצמיחה, מתוך האמונה הכל כך חזקה הזו שאנחנו, האימהות, צריכות לעשות את המקסימום בשביל עצמנו, כדי להגשים את עצמנו ולצמוח, כדי להיות מאושרות יותר. כדי להיות אימהות טובות יותר.

אני מזמינה אותך לקבל במתנה את התוכנית מאמא מתוסכלת ועמוסה לאמא רגועה ושלווה ב - 7 ימים ולהצטרף אלי ולאימהות שצפו בה וכבר נמצאות בדרך לשם.

באהבה,
איילת
 

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.